Kurzy pro koordinátora a administrátora

Koordinátor rodinných konferencí je člověk otevřený, trpělivý a nekonfliktní člověk ve věku alespoň 25 let, který se umí ptát i naslouchat, který má na starosti proces přípravy a realizaci rodinné konference. Také je časové flexibilní, samostatný a organizačně schopný. Jeho totiž úkolem je usnadnit rodině organizaci jejich rodinného setkání tak, aby bylo pro všechny zúčastněné bezpečné. Koordinátor má také jednu důležitou výhodu – nezávislý a nestranný.

Jste to vy? Ozvěte se

Koordinátorovi nabízíme smysluplnou práci a pohodové kolegy a taky práci na DPP (cca 80 hod/ročně), vstupní školení a pravidelnou metodickou poradu včetně intervizí. Inu, a protože je jasné, že teď by koordinátorem rodinných konferencí chtěl být každý, je potřeba si ještě odpověď na otázku Co mě na přístupu rodinných konferencí vlastně nejvíc zaujalo? … Odpověď pošlete na pfaurova@lata.cz nezapomeňte přiložit i své CV.

Spravovat souhlas s cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

Ochrana osobních údajů